ישנם יתרונות רבים בארגון בת מצווה באולם קטן, גם האפשרות לחסוך בעלויות ולחגוג אירוע באווירה אינטימית ומיוחדת
 

בעבר רווחה התפיסה לפיה, חגיגת בת מצווה באולם ענק עם מאות משתתפים מאפיינת אירוע שמח יותר מאשר חגיגה של כמה עשרות אורחים באולם קטן. בשנים האחרונות, נרשמת עליה בהעדפה לאיכות על פני כמות.

 

בהמשך לכך נרשמת עליה במספר אולמות האירועים בפתח תקווה המציעים לחגוג אירועים שונים באווירה אינטימית ומיוחדת. התגובות מצביעות על כך, שגם כשחוגגים אירועים באולם קטן מידת השמחה לא נופלת מזו שאפשר למצוא בחגיגות אירועים רבות משתתפים.

 

מספר האורחים המאפיין חגיגות בת מצווה כולל ברובו את בני המשפחה הקרובה, חברים קרובים ובני כיתתה של בת המצווה. רוב האולמות הקטנים יתאימו להכיל את מספר האורחים הממוצע באירוע כזה. חשוב לשמור על יחס הולם בין גודל האולם לבין מספר האורחים.

 

באולם גדול מדי עם מעט משתתפים תיווצר תחושה שאורחים לא הגיעו. חשוב שהאולם לא יהיה קטן מדי, על מנת להימנע ממצב של צפיפות.

 

אחד היתרונות בארגון בת מצווה באולם קטן הוא האפשרות להשקיע יותר מחשבה, זמן וכסף בפרטים הקטנים וביחס אישי לכל אורח. חגיגה באולם בוטיק מאפשרת לחשוב בגדול על אירוע קטן.

 

כך כל אורח יקבל יותר וייהנה יותר מכל מרכיב באירוע, בהשוואה לאירועים הנערכים באולמות ענק. החיסכון בתשלום לאולם אירועים גדול מאפשר להשקיע יותר במרכיבים האחרים של האירוע, כגון עיצוב האולם והשולחנות, המנות, המתנות קטנות לאורחים, שילוב של אטרקציות וכולי.​

 

מקום לבת מצווה בפתח תקווה זה ליאל גרדנס!

אולם קטן בפתח תקווה | אולם קטן שמחה גדולה

מקום לבת מצווה בפתח תקווה

מקום לבת מצווה בפתח תקווה

לקביעת פגישה ולשמיעת המבצעים המיוחדים חייגו: 053-9419508

053-9419508​