ליאל גרדנס | אולם אירועים בפתח תקווה

ישנם יתרונות רבים בארגון בת מצווה באולם קטן, גם האפשרות לחסוך בעלויות ולחגוג אירוע באווירה אינטימית ומיוחדת
 

 

היתרונות באירוע קטן

 

בעבר רווחה התפיסה לפיה, חגיגת בת מצווה באולם ענק עם מאות משתתפים מאפיינת אירוע שמח יותר מאשר חגיגה של כמה עשרות אורחים באולם קטן. בשנים האחרונות, נרשמת עליה בהעדפה לאיכות על פני כמות. בהמשך לכך נרשמת עליה במספר אולמות האירועים בפתח תקווה המציעים לחגוג אירועים שונים באווירה אינטימית ומיוחדת. התגובות מצביעות על כך, שגם כשחוגגים אירועים באולם קטן מידת השמחה לא נופלת מזו שאפשר למצוא בחגיגות אירועים רבות משתתפים. 

מספר האורחים המאפיין חגיגות בת מצווה כולל ברובו את בני המשפחה הקרובה, חברים קרובים ובני כיתתה של בת המצווה. רוב האולמות הקטנים יתאימו להכיל את מספר האורחים הממוצע באירוע כזה. חשוב לשמור על יחס הולם בין גודל האולם לבין מספר האורחים. באולם גדול מדי עם מעט משתתפים תיווצר תחושה שאורחים לא הגיעו. חשוב שהאולם לא יהיה קטן מדי, על מנת להימנע ממצב של צפיפות.

 

הפרטים הקטנים

 

אחד היתרונות בארגון בת מצווה באולם קטן הוא האפשרות להשקיע יותר מחשבה, זמן וכסף בפרטים הקטנים וביחס אישי לכל אורח. חגיגה באולם בוטיק מאפשרת לחשוב בגדול על אירוע קטן. כך כל אורח יקבל יותר וייהנה יותר מכל מרכיב באירוע, בהשוואה לאירועים הנערכים באולמות ענק. החיסכון בתשלום לאולם אירועים גדול מאפשר להשקיע יותר במרכיבים האחרים של האירוע, כגון עיצוב האולם והשולחנות, המנות, המתנות קטנות לאורחים, שילוב של אטרקציות וכולי.

אולם קטן בפתח תקווה | אולם קטן שמחה גדולה

שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני

This field is required.

תוכן ההודעה:

This field is required.

נושא ההודעה

This field is required.

מעוניינים באירוע  בדיוק  בשבילכם?

צרו איתנו קשר עוד היום 

אולם קטן | שמחה גדולה

גן אירועים בפתח תקווה

דף הבית

אולם בפתח תקווה

לדף הבית

גן אירועים בפתח תקווה

תפריט ערב

053-9419508​