אולם קטן שמחה גדולה

אולם קטן בפתח תקווה

המון אולמות אירועים יש בפתח תקווה ובארץ בכלל.

המון אולמות נראים מפוארים עם המנורות היפות והתאורה המדהימה אך, מה עם המנות ומה הן מהותן, במאמר הזה ניגע בחשיבות המנות לאירוע ואיך הן משפיעות
לטובה או לרעה.

 

חוויה קולינרית 

אולם אירועים עם תפאורה מרשימה תמיד יוצר רושם בתחילת הערב אך מה בהמשך האירוע. בקבלת הפנים ניתן לראות את האורחים המגיעים עם החולצות המחויטות והשמלות הארוכות.


הגן עם הדשא הירוק מרווח והתאורה מאירה יותר ויותר. ניגשים אל דוכן האנטריקוט בקבלת הפנים ולפתע טעם מר, "לא טוב" אלו המילים הראשונות שעולות, נגמרת החופה ונכנסים לאולם, בין הריקודים כשמגיעים המנות העיקריות מגיע דג הפילה סלמון אל השולחן וברגע האמת כשמגיעים לטעימה מרגישים כי הטעם אינו תואם אל מראה האוכל.

 

אין ספק שנכחה הנאת האירוע אך חווית הטעמים שנכחה תיזכר להמון זמן אבל לא כחיובית.

זיכרון מציק מחוויה גדולה


כמה ימים לאחר מכן נשאלו השאלות כמו"איך היה הארוע", "היה שווה לבוא" ואני אומר "תמיד שווה לבוא בשביל האנשים היקרים לך והאירוע היה כיפי" אבל הזיכרון הקטן על האוכל הלא טוב באירוע תמיד מציק ותמיד תבוא גם ההערה הנוספת לתשובה כמו" היה מאד כיף רק האוכל היה ברמה לא משהו".

 

לסיכום

אין ספק כי מי שעושה את האירוע הם אנשים שמגיעים, האנשים שחוגגים וגם לדי ג'י יש חלק. האוכל אומנם לא קובע את חווית האירוע במלואו אך הוא כן מלא בחשיבות לאיכותו של האולם.


בדיוק כמו במסעדות גם אולם אירועים עם אוכל ברמה נמוכה מעיד על איכות האולם ורמתו הנמוכה. כמובן גם שאוכל טוב עולה יותר, מכאן מגיעה ההחלטה שלכם האם שווה את העלות או לא.

 

ליאל גרדנס - אולם קטן בפתח תקווה

אולם קטן בפתח תקווה

לקביעת פגישה ולשמיעת המבצעים המיוחדים חייגו: 053-9419508

053-9419508​